١٣٩٨/١٠/٢٨ ١:٥٨ ب ظ
کد خبر : ٤٨٨٣٨١
برگزاری به روزترین کالاهای صد در صد داخلی در بازار بزرگ ایران
شما و اقتصاد: رئیس اتاق اصناف تهران در دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه که در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران(ایران مال) برگزار شد در گفتگو به خ ب خ گفت: به دلیل استقبال مردم از دوره نخست این رویداد که در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران رخ داد، دوره دوم آن در بازه زمانی شش ماهه، با افزایش قابل توجه مشارکت‌کنندگان روبرو شده است.
به گزارش شما و اقتصاد:   قاسم نوده فراهانی درخصوص وجه تمایز نمایشگاه برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه با سایر رویدادها تصریح کرد: این نمایشگاه صرفا یک محل برای فروش کالا نیست بلکه نمایشگاهی کاملا تخصصی است با عرضه ی تولیدات کالاهای صادراتی شرایط را برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان فراهم میکند که بتوانند بهترین کالا را انتخاب کنند.
وی با تأکید بر ضرورت برگزاری چنین  نمایشگاههایی  خاطر نشان کرد: می‌بایست چنین نمایشگاه‌هایی که هدف آن حمایت از تولیدکنندگان داخلی است به دفعات برگزار شود تا تولیدکنندگان وطنی بتوانند آخرین دستاوردهای خود را به معرض نمایش بگذارند.
رئیس اتاق اصناف تهران افزود: شاید برخی از مردم تمایل بیشتری برای خرید کالای‌های خارجی داشته باشند که نتیجه عدم آگاهی آنها از کیفیت کالاهای تولید داخل است و  چنین نمایشگاهی باعث شناساندن به روزترین کالاهای ایرانی به مصرف کنندگان خواهد شد.
قاسم نوده فراهانی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر کمیته صادراتی در اتاق اصناف تشکیل شده که هدف آن کمک به تولیدکنندگان کوچک و بزرگ جهت سهولت در امر صادرات کالا است.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :