١٣٩٨/١٠/٢٨ ٣:١٥ ب ظ
کد خبر : ٤٨٨٣٨٤
انعقاد تفاهم‌نامه بین شرکت زاوه‌پارس و پژوهشکده زعفران ایران
شما و اقتصاد:تفاهم نامه همکاری جامع بین شرکت گیاهان دارویی زاوه پارس و پژوهشکده زعفران ایران با حضور مقامات ارشد طرفین با هدف توسعه و ارتقای کیفیت صادرات یک محصول استراتژیک ایران به کشورهای جهان، به امضا رسید.
به گزارش شما و اقتصاد: به ئقل از مدیریت روابط عمومی و تبلیغات شرکت زاوه پارس، این تفاهم نامه به منظور استفاده حداکثری از علم و دانش روز، بهره مندی از ظرفیت ها و امکانات پژوهشی، ترویجی و اتکا به تحقیقات علمی و تجارب ارزنده پژوهشکده زعفران؛ برای نیل به تولید، فراوری و عرضه سالم ترین و بهترین نوع زعفران ایرانی( زاوه )منعقد شد.
انعقاد این تفاهم نامه با حضور دکتر علیرضا بختیاری تربتی مدیرعامل شرکت زاوه پارس و مدیران ارشد آن شرکت و در سوی دیگر دکتر فتحی ریاست دانشگاه تربت حیدریه و مسئول پژوهشکده زعفران در محل دانشگاه مذکور و پیرو بازدید ماه قبل اعضای هیئت‌مدیره شرکت زاوه‌پارس از پژوهشکده زعفران ایران انجام گرفت.
به گفته مدیرعامل شرکت زاوه پارس پژوهشکده مذکور تنها پژوهشکده تخصصی در حوزه زعفران بوده و مهم‌ترین موضوع تفاهم نامه منعقده ؛ آزمایش کاملاً علمی و صدور گواهی آزمایشگاهی برای تمامی زعفران های شرکت زاوه پارس است و بدین ترتیب مشتریان مخصوصا در کشورهای هدف صادرات؛ درخصوص کیفیت ارزنده زعفران از منظر طعم واقعی، رنگی دهی و خواص درمانی اطمینان خاطر خواهند یافت.
شایان ذکر است، شرکت زاوه پارس در حال صدور زعفران به کشور چین است و به گفته مدیرعامل این شرکت، بهترین زعفران‌ها توسط این شرکت جمع آوری و به کشور چین صادر می شود و از این پس، پژوهشکده زعفران براساس این تفاهم نامه؛ برای تضمین کیفیت زعفران همکاری مستمری با شرکت زاوه پارس خواهد داشت.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :