١٣٩٨/١٠/٢٩ ١:٢٣ ق ظ
کد خبر : ٤٨٨٤٤١
اقدامات گسترده بیمه ایران برای خدمت رسانی به سیل زدگان
شما و اقتصاد: بیمه ایران برای خدمت رسانی و کمک به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان اقدامات فوری و گسترده ای را به اجرا گذاشته است.
به گزارش شما و اقتصاد:  به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، مدیرکل و کارشناسان بیمه ایران استان، در اولین ساعات پس از برقراری ارتباط با مناطق سیلزده، به منظور ارائه بهترین خدمات بیمه ای به زیاندیدگانی که بیمه گذار بیمه ایران بوده اند در مناطق سیل زده دشتیاری ، زرآباد ، بنت و کنارک حضور یافتند. در ادامه و بسرعت اقدامات لازم در جهت شناسایی بیمه گذاران آسیب دیده انجام و نسبت به برآورد و پرداخت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام شد.
 
    حضور کارشناسان بیمه ایران برای برآورد و پرداخت خسارات وارده به بیمه گذاران شرکت بیمه ایران معین چابهار از دیگر اقدامات بیمه ایران استان سیستان و بلوچستان بود. مدیرکل و کارشناسان استان به منظور همکاری و تسریع در برآورد خسارت های وارده به بیمه گذاران ، در شعبه مرکزی ایران معین و همچنین دفاتر نمایندگی مستقر در منطقه حضور یافته و با بیمه گذاران واقع در شهرک صنعتی چابهار و کنارک دیدار و گفت و گو کردند.
 
    علاوه بر این ها، در راستای انجام وظایف انسانی و ایفای مسئولیتهای اجتماعی، ارائه کمک های غیر نقدی بیمه ایران به مناطق سیل زده در دستور کار قرار گرفت. به این ترتیب، مدیرکل و کارشناسان بیمه ایران استان به همراه تعدادی از نمایندگان فعال در منطقه ، نسبت به تهیه و توزیع اقلام ضروری و مورد نیاز مردم سیلزده منطقه اقدام کردند.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :