١٣٩٨/١١/٢٠ ٤:٠٣ ب ظ
کد خبر : ٥٠٨٩٧٢
بومی سازی در "ناظر":
شرکت فراگستر الکترونیک از اساتید و دانشجویان دانشگاه های داخلی در بومی سازی بهره برد
شما و اقتصاد: همایش شرکت فراگستر الکترونیک با محوریت #هوش_مصنوعی_در_امنیت و معرفی محصولات و دستاوردهای جدید شرکت در محل سالن همایش های رازی برگزار شد.
به گزارش شما و اقتصاد:  فرزاد نوری، مدیرعامل شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک در نشست خبری این همایش با بیان اینکه بومی‌سازی در ایران کار سخت و دشواری است، گفت: فراگستر الکترونیک در ابتدای فعالیت با کمپانی تیاندی که در زمینه نظارت تصویری مقام پنجم دنیا را به خود اختصاص داده است آغاز به همکاری کرد.

وی افزود: صنایع تولیدی فراگستر با همکاری و در اختیار داشتن دانش فنی تولیدکنندگان برتر دنیا اقدام به تولید تجهیزات حفاظت الکترونیک با برند «ناظر» کرده است. برند ناظر به عنوان یک محصول ایرانی قابلیت رقابت با بهترین محصولات روز دنیا را دارد و به عنوان یک محصول با کیفیت برای استفاده در پروژه‌های استانی و ملی تولید می‌شود.

نوری ادامه داد: فراگستر با بیش از 100 نماینده و 5 هزار فعال صنفی، گسترده‌ترین شبکه توزیع محصولات حفاظتی در کشور را داراست و کلیه این محصولات از گارانتی فراگستر و خدمات پشتیبانی 24 ساعته بهره‌مند هستند. همچنین به منظور سرعت در ارائه خدمات در ۱۷ مرکز استان در سطح کشور انجام می‌پذیرد.

وی درخصوص طراحی و تولید برد مدار چاپی برای اولین بار در ایران خاطرنشان کرد: در راستای تنوع بخشیدن به تولید، فراگستر اقدام به طراحی و تولید انواع قاب‌های محفظه دوربین محفظه‌های پلاستیکی و فلزی همچنین قالب‌های DVRو  NVRکرده است. علاوه بر این، این شرکت برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید برد مدار چاپی کرده است.

مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک در ادامه به هوشمند سازی شهرها اشاره کرد و گفت: تمامی دولت‌مردان دنیا به این فکر هستند که شهرها را امن و هوشمند کنند. در همین زمینه ما با همکاری جهاد دانشگاهی خواجه نصیر اقدام به راه اندازی اولین دوره دانشگاهی حفاظت الکترونیک پودمانی کرده‌ایم تا یک زبان مشترک بین کارفرما و پیمانکار به وجود آوریم و بتوانیم نرم افزارها را در داخل کشور بومی‌سازی کنیم. همچنین با چند استارتاپ مشغول همکاری هستیم و از طرح‌های نوین حمایت می‌کنیم.

نوری با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد صنایع تولیدی فراگستر بیان داشت: راه اندازی آزمایشگاه پیشرفته و کامل سامانه‌های حفاظت الکترونیکی در کنار خط تولید اختصاصی و اتاق تمیز جهت تولید تجهیزات الکترونیکی با فناوری روز دنیا از ویژگی‌های منحصر به فرد صنایع تولیدی فراگستر است.

وی گفت: فراگستر با سبد متنوعی از محصولات حفاظت الکترونیکی از جمله سامانه‌های نظارت تصویری، دزدگیرهوشمند، خانه هوشمند، کابل‌های کواکسیال و شبکه، یو.پی.اس‌ و منبع تغذیه، تجهیزات پسیو و اکتیو، سوئیچ‌های شبکه، اتصالات و کانکتورها، کامل‌ترین سبد محصولات کشور در صنعت حفاظت الکترونیکی را داراست. همچنین صنایع تولیدی فراگستر در سال ۱۳۹۶ و همکاری شرکت تیاندی اولین محصول قابل ارائه در بازار جهانی با تکنولوژی روز دنیا را آغاز کرد و اکنون این محصول در سطح کشور و خاورمیانه قابل ارائه است.

وی درباره خدمات پس از فروش این شرکت اظهارداشت: شرکت فراگستر الکترونیک دارای گسترده‌ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش در سراسر کشور  است و مدیران فراگستر الکترونیک معتقدند که بازوهای اجرایی این شرکت، نمایندگان شرکت هستند و به همین دلیل با برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی، بهره‌وری را در دفاتر نمایندگی ارتقا می‌دهند.

به گفته نوری، یکی از عواملی که شرکت فراگستر الکترونیک را از بقیه شرکت‌ها در این حوزه متمایز کرده، ارائه خدمات مشاوره‌ای در بخش‌های مختلف است. ارائه خدمات مشاوره به منظور نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و تعیین نیازهای فنی منطبق با نیاز مشتریان، ارائه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش به نمایندگان استانی و عاملیت‌های شهرستان‌ها ارائه خدمات مشاوره فنی به منظور ارتقای سطح دانش فنی محصولات در دفاتر نمایندگی در سراسر کشور و خدمات دیگری از قبیل مشاوره حقوقی و مالیاتی از این جمله است.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :