١٣٩٨/١١/٢١ ١١:٠٢ ق ظ
کد خبر : ٥٠٨٩٨١
دعوت پست‌بانک‌ایران از ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمائی یوم‌الله‌22بهمن
شما و اقتصاد: اداره کل روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران طی پیامی ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و چهل‌ویکمین‌ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، عموم هموطنان از جمله کارکنان این بانک را برای شرکت در راهپیمائی یوم‌الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور دعوت می‌نماید.
به گزارش شما و اقتصاد:   
"دهه مبارک ‌فجر، سرآغاز شکفتن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و تلألو خورشید مهر و دوستی است که با تابش انوار بی‌کران خود، همه آزادی‌خواهان جهان را بیدارکرده و در بلندای عزت و اقتدار قرار داده‌است.
انقلاب اسلامی، انقلاب ملتی است که رویاهای بی‌منتهای زیاده‌خواهان جهانی را به ورطه نیستی و نابودی کشانده و ترنم پیروزی و آزادی را در سراسر گیتی طنین انداز کرده است.
اکنون پس از گذشت ۴۱ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اقدامات غیرانسانی دائمی دشمنان و در رأس آنها آمریکای جنایتکار ازجمله ترور اخیر سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان آن شهید والامقام، تمام توطئه‌ها و نقشه‌های بنیان‌برافکن بدخواهان ملت شریف ایران و مخالفان عزت و اقتدار این کشور نقش بر آب شده و درخت تنومند انقلاب روز به روز استوارتر شده و کشتی غول‌پیکر انقلاب اسلامی با وجود طوفان‌های سهمگین و پرتلاطم اقیانوس‌های عظیم، همچنان با قدرت و در مسیر عزت و سربلندی، پرچم مقدس کشورمان را در اقیانوس‌های بی‌انتهای عالم به اهتزاز درآورده است.
دشمنان با وجود اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی و هدف قراردادن معیشت ملت بزرگ ایران، خوشبختانه هرگز نتوانستند اتحاد و پشتوانه عظیم آنان را درهم شکسته و به اهداف شوم خود برسند. قطعاً در این جنگ نابرابر همه‌جانبه، وظیفه و مسئولیت فعالان عرصه بانکداری کشور بسیار خطیر و سرنوشت‌ساز است و همه با هم باید تلاش کنیم تا چرخ تولید و اشتغال‌ را در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور بیش از پیش رونق دهیم.
از اینرو از ملت بزرگ ایران به ویژه کارکنان، کارگزاران، سهامداران، مشتریان و خانواده‌های آنان دعوت می‌شود همگام با سایر اقشار ایران اسلامی در راهپیمائی عظیم یوم‌الله ۲۲بهمن که مصادف با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش می‌باشد، حضوری گسترده و حماسی داشته و ضمن بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و تجدید میثاق با مقام معظم‌رهبری حفظه‌الله، عظمت و اقتدار خود را به رخ جهانیان بویژه دشمنان قسم خورده این ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند کشید.
 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :