١٣٩٩/٠١/٠٥ ٢:١٨ ب ظ
کد خبر : ٥١٩٨١٦
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی عنوان کرد:
صدور 592 میلیارد تومان بیمه‌نامه طی دو سال گذشته
شما و اقتصاد: مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی طی 14 سال از فعالیت خود، یک هزار و 742 فقره بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری و اعتباری به مبلغ یک هزار و 28 میلیارد تومان صادر کرده که 592 میلیارد تومان آن مربوط به دو سال گذشته است.
به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، فرید دهقانی اظهار داشت: صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی طی دو سال گذشته 592 میلیارد تومان بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری و اعتباری در بخش معدن و صنایع معدنی صادر کرد.
وی افزود: تقویت صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی به عنوان یکی از نهادهای حمایتی کشور به منظور توسعه سرمایه‌گذاری های خطرپذیر بخش معدن و صنایع معدنی یکی از اقدامات مهمی است که در سال 98 عملیاتی شد.

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی با اشاره به اقدامات اخیر ایمیدرو در افزایش سرمایه صندوق افزود: یکی از پشتوانه‌های این صندوق افزایش سرمایه است که در سال 98 از 143 میلیارد به 350 میلیارد تومان رسیده است. این در حالی است که طبق برنامه‌های سازمان ایمیدرو، این نهاد پشتیبان معادن بخش خصوصی، سال 99 برنامه افزایش سرمایه تا 500 میلیارد تومان را پیش رو دارد.

دهقانی خاطرنشان کزد: صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، حمایت از طرح فعال‌سازی معادن کوچک را نیز جزو فعالیت‌های خود دارد.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :