١٣٩٩/٠٢/٢٥ ٤:١٤ ب ظ
کد خبر : ٥٣٠٩٤٥
آمادگی سایت های اسکان اضطراری منطقه15
شما و اقتصاد: ستاد مدیریت بحران منطقه 15 از آمادگی سایت های اسکان اضطراری بوستان های فدائیان اسلام و توسکا و همچنین پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران خبر داد .
به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی یزدانی دبیر و مسئول هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این 2 نقطه به منظور استفاده عموم شهروندان در زمان بحران احتمالی در آمادگی کامل است.

وی در ادامه گفت: 2 سایت اسکان اضطراری در بوستان های فدائیان اسلام و توسکا در مجموع با 650 سکوی اسکان اضطراری و امکاناتی شامل برق اضطراری ، منابع ذخیره آب ، حمام و سرویس های بهداشتی سیار ظرفیت میزبانی از 4 هزار نفر از شهروندان را دارد .

مسئول هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه افزود : همچنین9 پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران نیز در سطح محدوده منطقه 15 وجود دارد که در صورت بروز بحران احتمالی آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

وی در پایان به اقدامات این حوزه در مواجه با بحران احتمالی اشاره کرد و افزود: برگزاری مانور های متعدد با همکاری اورژانس، آتش نشانی و دیگر سازمانهای زیربط، برگزاری دورهای آموزشی مدیریت بحران برای شهروندان و اجرای طرح مدرسه آماده با محوریت مقاوم سازی و آموزش دانش آموزان مدارس از جمله این اقدامات است.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :