١٣٩٩/٠٢/٣١ ٢:٠٥ ب ظ
کد خبر : ٥٣١١٣٨
حسین زاده اعلام کرد:
حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه واردات چین 2020
شما و اقتصاد: مدیر عامل نمایشگاه بین المللی از حضور شرکت های ایرانی در سومین نمایشگاه واردات چین خبر داد.
به گزارش شما و اقتصاد:  بهمن حسین زاده اعلام کرد: ایران در سومین نمایشگاه واردات چین با عنوان CIIE که نوامبر 2020 برگزار می شود, پاویون کشوری خواهد داشت.
طبق گفته رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران, این نمایشگاه آبان 99 در شانگهای چین برپا می شود و 3800 شرکت در گروه های کالایی بازرگانی و خدمات، خودرو، فناوری اطلاعات و هوشمند سازی، کالاهای مصرفی، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی، محصولات کشاورزی و مواد غذایی از 180 کشور دنیا در آن حضور می یابند.
وی افزود: نمایشگاه واردات چین متشکل از سه بخش پاویون های کشوری, شرکت ها و مجمع اقتصادی است که پاویون ایران در بخش کشوری و میزبان شرکت های فعال در زمینه های فرش, صنایع دستی, موادغذایی و شرکت های دانش بنیان خواهد بود.
حسین زاده در پایان با اشاره به این نکته که چین دومین اقتصاد بزرگ جهان را دارد و مصرفگرایی در آن رو به رشد است, خاطرنشان کرد: این کشور در 5 سال آینده محصولات و خدماتی با ارزش 10 تریلیون دلار را وارد خواهد کرد که این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت های ایرانی است تا بخشی از این میزان واردات چین را به محصولات و خدمات خودشان اختصاص دهند.


روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :