١٣٩٩/٠٣/٠٥ ٨:٣٥ ب ظ
کد خبر : ٥٣١٢٢١
فولاد هرمزگان:
توسعه ای فراگیر در جهت تحقق شعار سال جهش تولید
شما و اقتصاد: شرکت فولاد هرمزگان سومین شرکت بزرگ فولادی کشور با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون تن تختال در کرانه خليج فارس و غرب بندرعباس واقع شده است . این شرکت سهم به سزایی در اقتصاد کشور و به تبع آن اقتصاد استان هرمزگان را داراست. فولاد هرمزگان سال ٩٨ را با گزارشات مالی عالي به پايان رساند. به خصوص در اسفند ماه اين سال گزارش فروش شركت حاكي از موفقيت فولاد هرمزگان در اين سال بود. فولاد هرمزگان در سال جديد با چند طرح توسعه اي سعي دارد در ادامه اين روند پرقدرت تر از سال قبل عمل كند.
به گزارش شما و اقتصاد:با توجه به احتیاج بازار خارجی و داخلی به محصولات ویژه فولاد هرمزگان و توانایی این شرکت در فرآوری محصولات ویژه، علاقه مندی خاصی از طرف خریداران داخلی و خارجی برای محصولات فولادهرمزگان وجود دارد و اين شركت را بر آن داشته با طرح هاي توسعه اي سهم بيشتري از بازار داشته باشد. با اجرای طرح توسعه، در زمان طراحی، ساخت و نصب تجهیزات و بخصوص در زمان بهره برداری علاوه بر افزایش ظرفیت فرآوری فولاد کشور و اشتغال پایدار مناسب، نقش این شرکت در تحقق تولید 55 میلیون تن فولاد در سال 1404 و همچنین طرح تولید 10 میلیون تن فولاد در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس نيز مهمتر می گردد.

طرح هاي توسعه اي اين شركت شامل احداث یک واحد تولید آهن اسفنجی 900 هزار تنی براساس تکنولوژی میدرکس به روش EPC ، احداث 4 عدد مخزن ذخیره آهن اسفنجی و  سیستم حمل مواد به روش EPC و احداث خط تولید ورق عریض با ظرفیت 1.2 میلیون تن در سال به روش EPC است.معدن نامه
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :