١٣٩٩/٠٣/١٢ ١:٥١ ب ظ
کد خبر : ٥٣١٤٠٢
روز گذشته با حضور شهردار منطقه انجام شد؛
افتتاح استودیو خبری خاوران در منطقه 15
شما و اقتصاد: آئین افتتاح استودیو خبری خاوران اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 15 با حضور محمدی شهردار منطقه۱۵،معاونین،مدیران ستادی و شهرداران نواحی برگزار شد.
به گزارش شما و اقتصاد:  وحید رضا محمدی شهردار منطقه در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از مدیر و پرسنل اداره روابط عمومی برای راه اندازی این استودیو گفت: اطلاع رسانی و روابط عمومی الکترونیک راهی مناسب برای ارتباط برقرار کردن با نسل امروز و شرایط فعلی است.
محمدی از معاونین،مدیران و شهرداران نواحی خواست در این مهم و ارتباط نزدیک با مردم  و همچنین اطلاع رسانی اقدامات انجام شده، کمال همکاری را با استودیو خاوران داشته باشند.
وی افزود: با استفاده از ظرفیت این استودیو شاهد تولید محتوای برتر در راستای اهداف مدیریت شهری و تحقق شعار "تهران شهری برای همه" و انتشار آن بر بسترهای مختلف ارتباطی از جمله فضای مجازی خواهیم بود.
شهردار منطقه در ادامه با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی چندرسانه‌ای و اهمیت آن در دنیای فعلی گفت: از سال‌های قبل با ارتقای نسل‌های اینترنت سایت‌های خبری اهمیت اطلاع‌رسانی چندرسانه‌ای را درک کرده‌ایم و بر این اساس در استودیو خبری خاوران بخشی را به همین منظور اختصاص خواهیم داد.
این گزارش حاکی است؛ نخستین استودیو تخصصی خبری جنوبشرق تهران روز گذشته  در محل شهردای منطقه 15 با حضور محمدی شهردار منطقه،معاونین،مدیران ستادی و شهرداران نواحی راه‌اندازی شد. روابط عمومی شهرداری منطقه 15
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :